Krzysztof Golonka

Finalista Programu Mam Talent
Mistrz Świata Trików Piłkarskich
Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce
Poprzedni slajd
Następny slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Krzysztof Golonka to najbardziej
doświadczony piłkarski performer w Polsce!
Poprzedni slajd
Następny slajd

#KG FREESTYLE TEAM

To nowa inicjatywa Krzyśka będąca odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy poszukują sprawdzonych performerów, czy też profesjonalnej grupy artystycznej. Idea stworzenia KG Freestyle Team jest ukłonem ku umiejętnościom kilku freestylerów, których docenia za ich umiejętności, doświadczenie pokazowo-warsztatowe i dobry kontakt z publicznością.

Krzysiek jest obecny na scenie od wielu lat. Na piłkarskim Freestyle zna się, jak mało kto. Przemawia za nim bardzo bogate doświadczenie. Dobór osób, które wspólnie z nim będą uświetniać imprezy i pokazywać triki piłkarskie światu nie jest dziełem przypadku. Krzysiek rekomenduje to co robią, po prostu uważa, że robią dobrą robotę! Dlatego też zaprosił do współpracy kilku performerów z różnych części Polski i wspólnego stworzenia Krzysztof Golonka Freestyle Team.

Dzięki powstaniu Teamu jesteśmy w stanie występować wspólnie w przypadku dużych projektów, jak i w kilku miejscach na raz. Nie boimy się wyzwań, znamy języki obce, mamy dobry kontakt z dziećmi, co umożliwia nam sprostanie oczekiwaniom organizatorów imprez nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

KG Freestyle Team

Najlepsza rekomendacją jest zaufanie
Dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów i widzów nieustannie bogacimy się o nowe doświadczenia. To dzięki nim możemy nieustannie się rozwijać i podczas występów dawać z siebie 100%. Robimy to z pasją od której zaczynaliśmy, która nam towarzyszy i o której nie zapominamy.

Krzysztof Golonka
Krzysztof Golonka

Założyciel KG Freestyle Team. Najbardziej doświadczony piłkarski performer w Polsce. Najpopularniejszy sportowy Youtuber, bliski osiągnięcia 500 000 subsrybentów.

Przemysław Mistrzak
Przemysław Mistrzak

Doświadczony performer i organizator blisko 20 zawodów w trikach piłkarskich rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Występuje i prowadzi warsztaty od 6 lat.

Martyna Gaworek
Martyna Gaworek

Uczestniczka Mistrzostw Świata w trikach piłkarskich kobiet. Jej największym osiągnięciem jest 2 miejsce w Międzynarodowej imprezie Lubasz Freestyle Night 2016.

Paweł Kwit
Paweł Kwit

Utytułowany zawodnik z blisko 10 letnim stażem. Jego umiejętności można podziwiać m.in. w oficjalnym teledysku Euro 2012, czy w strefie UEFA Europa League Final 2015.

Zobacz nas w akcji!

OFICJALNE PROFILE KRZYCHA

Youtube
Instagram