Krzysztof Golonka

Finalista Programu Mam Talent
Mistrz Świata Trików Piłkarskich
Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce
Poprzedni slajd
Następny slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Krzysztof Golonka to najbardziej
doświadczony piłkarski performer w Polsce!
Poprzedni slajd
Następny slajd

Pokazy Freestyle Football

Profesjonalizm i doświadczenie
Krzysztof Golonka – to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarskich performerów na świecie. W ciągu 10 lat swojej kariery odwiedził wraz ze swoimi autorskimi pokazami ponad 40 państw, a jego niesamowite umiejętności wykorzystywane były przy promocji najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na świecie, takich jak choćby finał Euro 2012 w Kijowie.

W naszej ofercie występów artystycznych znajdą Państwo:
- indywidualne występy Mistrza Świata Krzysztofa Golonki
- synchroniczne pokazy w duecie KG FREESTYLE TEAM
- piłkarskie show grupowe Krzysztof Golonka + KG FREESTYLE TEAM
- indywidualne choreografie dedykowane organizowanemu przez Państwo wydarzeniu.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów Krzysztof Golonka powołał do życiu grupę KG FREESTYLE TEAM – w której skład wchodzą wyselekcjonowani przez Krzysztofa najlepsi piłkarscy freestylerzy. Dzięki powstaniu Teamu jesteśmy w stanie występować wspólnie w przypadku dużych projektów, jak i w kilku miejscach na raz. Nie boimy się wyzwań, znamy języki obce, mamy dobry kontakt z dziećmi, co umożliwia nam sprostanie oczekiwaniom organizatorów imprez nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Krzysztof Golonka na pokazie

Pokazy Trików Piłkarskich Freestyle Football z naszym udziałem to doskonałe widowisko, szczegółowo dopasowane w takt rytmicznej muzyki, podczas którego przedstawiane są wszystkie style piłkarskiego freestyle, wzbogacone unikatowymi elementami akrobatycznymi, breakdance, czy trikami z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów.

Skontaktuj się z nami!

Freestyle Football

Air
Air

triki wykonywane z użyciem nóg w powietrzu np. (LATW- dwukrotny pełny obrót noga wokół piłki przy jednym podbiciu)

Upper
Upper

triki z użyciem głowy, klatki piersiowej, rąk np. (Helikopter - piłka obraca się wokół własnej osi na głowie freestyler'a)

Sitdown
Sitdown

sztuczki wykonywane na siedząco lub leżąco np. (Sole Juggles- w pozycji leżącej odbijanie piłki podeszwami butów nad głowa)

Ground
Ground

triki z piłką przy nodze na ziemi, np. (Akki, Hocus Pocus, Elastico- "nazywane czasem tańcem z piłką")

Special
Special

połączenia Freestyle Football ze zdumiewającymi elementami akrobatycznymi, breakdance, z wykorzystaniem różnych rekwizytów

Przykładowe realizacje

Eventy firmowe

Eventy firmowe

Doświadczenie zdobyte przez Krzyśka przez 10 lat występów na scenie pozwala na przygotowanie świetnego programu będącego połączeniem profesjonalnego pokazu i animacji z publicznością.

Występy telewizyjne

Występy telewizyjne

Krzysztof wielokrotnie prezentował swoje umiejętności przed kamerami, zarówno w reportażach, jak i relacjach na żywo. Sztuczki w jego wykonaniu pokazywano m.in. w programach: „Mam Talent”, „Kawa, czy Herbata”, „Dzień dobry TVN”.

Wydarzenia sportowe

Wydarzenia sportowe

Show Krzysztofa Golonki idealnie wpisuje się w program wielu imprez sportowych, tych lokalnych i adresowanych do dzieci, jak i masowych np. Euro 2012, czy Europa League Final 2015.

Imprezy w centrach handlowych

Imprezy w centrach handlowych

Specjalnie przygotowana strefa piłkarskiego freestyle lub występy uświetniające różnego rodzaju eventy w galeriach w całej Polsce.

Targi na całym świecie

Targi na całym Świecie

Berlin, Mediolan, czy Monachium to tylko kilka miast w których swoje produkty prezentowali nasi klienci. Występy Krzyśka sprawiają, że stoisko jest wyjątkowo wyróżnione.

Konferencje i uroczyste gale

Konferencje i uroczyste gale

Występy w wykonaniu Krzyśka usatysfakcjonują najbardziej wymagającego widza. Pokaz Mistrza Świata Trików Piłkarskich gwarantuje unikalne widowisko na najwyższym poziomie i w niemalże każdych warunkach.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Show połączone z interakcją z widzami oznacza dobrą zabawę i tworzenie przyjaznej atmosfery. Krzysiek doskonale wie, jak to robić. Potwierdzają to opinie klientów.

Otwarcia obiektów

Otwarcia obiektów

Powstanie nowego obiektu jest często szansą na propagowanie zdrowego stylu życia. Występ, czy warsztaty Krzyśka przyciągną rzeszę uczestników, którzy na długo zapamiętają jego występ i z chęcią będą korzystać z obiektu chcąc iść w jego ślady.

Pikniki firmowe

Pikniki firmowe

Wspólna zabawa piłką z uczestnikami na świeżym powietrzu, a do tego wyjątkowy pokaz połączony z konkursami. Sprawdzony program na ponad 100 piknikach firmowych.

Zobacz występ Krzycha

Autorskie występy połączone z animacjami w wykonaniu najbardziej doświadczonego piłkarskiego
performera w Polsce są niezapomnianą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

OFICJALNE PROFILE KRZYCHA

Youtube
Instagram