Krzysztof Golonka

Finalista Programu Mam Talent
Mistrz Świata Trików Piłkarskich
Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce
Poprzedni slajd
Następny slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Krzysztof Golonka to najbardziej
doświadczony piłkarski performer w Polsce!
Poprzedni slajd
Następny slajd

Krzysztof Golonka

Mistrz Świata Trików Piłkarskich, finalista programu Mam Talent oraz twórca najpopularniejszego w Polsce programu sportowego na youtube TRENUJzKRZYCHEM – którego każdego dnia śledzi kilkaset tysięcy internautów.

Przygoda trwajaca ponad 10 lat
Swoją przygodę z trikami piłkarskimi rozpoczął w wieku 15 lat po obejrzeniu reklamy z udziałem swojego piłkarskiego idola Ronaldinho. Od tego momentu każdego dnia, starał się spędzać z piłką co najmniej dwie godzinny dziennie podnosząc swoje umiejętności i jednocześnie przyswajać co raz to bardziej skomplikowane triki piłkarskie.

W 2007 roku wystartował w swoich pierwszych zawodach i mimo, że na Mistrzostwach Polski zajął wtedy dopiero 3 miejsce uparł się… że właśnie to będzie jego życiowa droga, dzięki której spełni swoje marzenia z dzieciństwa i uczyni pasje sposobem na życie.

Równo dwa lata później o niesamowitych piłkarskich umiejętnościach Krzysztofa Golonki dowiedziała się cała Polska, gdy swoje show zaprezentował w telewizyjnym programie Mam Talent. Swoje zdolności potwierdził kilka miesięcy później występując w meczu Gwiazdy TVN z Politykami, w którym to strzelona w ostatnich minutach przez Krzysztofa bramka zdecydowała o rezultacie spotkania.

Krzysztof Golonka

Spełnione sportowe marzenie
Mimo ciągłych występów i podróży Krzysztof nadal poświęcał się konsekwentnemu podnoszeniu swoich zdolności. Zaprocentowało to najpierw tytułami podwójnego Wicemistrza Europy w Trikach Piłkarskich, a rok później zdobyciem najważniejszego sportowego osiągnięcia w jego karierze czyli tytułu Mistrza Świata Trików Piłkarskich w Pradze (The Best Football Freestyle Show).

10+ lat

Doświadczenia

1000+

Pokazów

41+

Państw

916 000+

Widzów YouTube

375 000+

Fanów na Facebooku

Euro 2012 Poland-Ukraine
Sukces Krzysztofa sprawił, że jego osobą jeszcze bardziej zainteresowały się media, a on sam w znaczniej części odpowiadał za oprawę artystyczną związaną z Euro 2012:

  • - wystąpił wspólnie z Robertem Lewandowskim w teledysku hymnu Mistrzostw „Oceana – Endless Summer”,
  • - to dzięki odwzorowaniu jego ruchów powstał spot Tomasza Bagińskiego promujący Polskę na całym Świecie
  • - swoimi autorskimi występami zadziwił kilkaset tysięcy osób na żywo we wszystkich strefach kibica oraz bezpośrednio na Stadionach w trakcie m.in. Finału w Kijowie.

Od tego momentu Krzysztof Golonka nieustannie podróżuje i prezentuje swoje umiejętności na całym Świecie. Występował m.in. w Dubaju, Amsterdamie, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych.

Rozkręcić Polskę na sportowo!
W 2014 roku założył kanał TRENUJzKRZYCHEM, który szturmem zdobył Polski internet i przez rozrywkę sportową realnie wpływa na kilkaset tysięcy odbiorców. Krzysztof w swoich odcinkach prócz nauki trików, spotyka się z piłkarzami i gwiazdami telewizyjnymi dając przykład, jak poprzez sport można świetnie się bawić i nieustannie się rozwijać. Z Krzysztofem w piłkę zagrali już najwięksi polscy youtuberzy, jak i sam Hardkorowy Koksu.

Krzysztof Golonka

Krzysztof Golonka dzięki swojej pasji zbudował projekt, który jeszcze czymś znacznie więcej niż tylko kanałem na YouTube.
W ofercie firmy TRENUJ Z KRZYCHEM znajduje się m.in:
- własny sklep sportowy
- własna marka odzieżowa
- produkcja i realizacja kampanii reklamowych w internecie
- produkcja oprawy artystycznej eventów sportowych jak i warsztatów w całej Polsce.

To właśnie dzięki rozszerzeniu naszej działalności jesteśmy w stanie zaoferować Państwu idealne rozwiązania na potrzeby organizowanego przez Państwa wydarzenia czy akcji.

Zapraszamy do kontaktu!

Najważniejsze osiągnięcia

Mistrz świata Freestyle Football

W 2011 roku Krzysiek spełnił jedno ze swoich sportowych marzeń. Został Mistrzem Świata Trików Piłkarskich w kategorii Show. Na Mistrzostwach Świata w Pradze pokonał reprezentantów kilkunastu państw. Otworzyło mu to drogę do ponad 100 występów w trakcie Euro 2012.

Najpopularniejszy sportowy YouTuber

Od 2014 kwietnia roku Krzysiek zaraża swoją pasją w internecie. Prowadzi kanał sportowy "Trenuj z Krzychem". W tej chwili furorę robią serie "Turbo Krzych" oraz "Graj jak..", które przyciaga ponad 5 000 000 widzow miesięcznie.

Finalista Mam Talent

W 2009 roku cała Polska poznała nazwisko Golonka! Krzysztof wziął udział w Programie Mam Talent. W fenomenalnym stylu awansując do półfinału pokazał światu, że z piłką można zrobić wyjątkowe show prezentując umiejętności na najwyższym poziomie.

Wybrane osiągnięcia Krzyśka

Mistrz Świata "The Best Freestyle Football Show" Praga 2011

V-ce Mistrz Europy "The Best Freestyle Football Show" Praga 2010

V-ce Mistrz Europy "Freestyle Football Battle" Praga 2010

1 miejsce "Trickmasters- Best Airmove Award"

1 miejsce "Trickmasters- Most Voted Award"

1 miejsce "Trickmasters- Most Original Award"

1 miejsce "What's in your locker by Rio Ferdinand"

1 miejsce "Red Bull Street Style- Kraków"

1 miejsce "Nike Competition: Graj jak Ronaldinho"

2 miejsce "Champions League Freestyle Football"

Finalista Mistrzostw Europy Freestyle- Pyrzyce

Finalista Światowego Turnieju Freestyle- Amsterdam

Półfinalista popularnego programu TVN- "Mam Talent"

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Freestyle Football

Zobacz jak gra Krzychu

OFICJALNE PROFILE KRZYCHA

Youtube
Instagram