Krzysztof Golonka

Finalista Programu Mam Talent
Mistrz Świata Trików Piłkarskich
Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce
Poprzedni slajd
Następny slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Krzysztof Golonka to najbardziej
doświadczony piłkarski performer w Polsce!
Poprzedni slajd
Następny slajd

#Trenuj z Krzychem

Jak to wszystko się zaczęło...
W jaki sposób rozkręcić Polskę na sportowo? Jak sprawić, by każdy młody chłopak uwierzył, że może stać się drugim Cristiano Ronaldo? Jak zbudować społeczność, która każdego dnia będzie wspólnie z Krzychem rozwijać swoje piłkarskie umiejętności?

Takie pytania zadałem sobie na początku 2014 roku. Wiedziałem, że nie będzie łatwo i przede mną długa droga, ale po zdobyciu Mistrzostwa Świata w Trikach Piłkarskich chciałem wykonać krok dalej by dokonać tego, co jeszcze nikomu w Polsce się wcześniej nie udało… i tak właśnie narodził się projekt TRENUJzKRZYCHEM.

W kwietniu tego samego roku wrzuciłem swój pierwszy film, w którym wytłumaczyłem jak wykonać trik Roberta Lewandowskiego dając jednocześnie słowo, że wspólnie zmienimy oblicze polskiej piłki. Równo rok od tego momentu, licznik subskrybcji przekroczył 100 000 widzów, co było dla mnie liczbą niewyobrażalną, jak na polskie warunki! Dziś pisząc to zdanie w styczniu 2016 r. subskrybentów jest już 410 000, a liczba wyświetleń wszystkich filmów przekroczyła 44 000 000!

916 000+

Widzów YouTube

375 000+

Widownia

50 000 000+

Wyświetleń

14%

Przyrost widzów

Liczby to nie wszystko
Statystyki to jedno, najważniejsze dla mnie jest jednak to, że za tymi statystykami kryją się prawdziwi ludzie, których spotykam każdego dnia oraz z którymi trenuję razem podczas organizowanych warsztatów i pokazów w całej Polsce.

Projekt TRENUJzKRZYCHEM mimo działalności w Internecie realnie wpływa na propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieciaków, które po obejrzeniu odcinków pełne entuzjazmu wychodzą z piłką na świeże powietrze i godzinami próbują wykonywać triki, strzały i zwody, które przedstawiłem w swoim poradniku. Poprzez projekt Trenuj z Krzychem udaje się pokazać, że jest sensowna alternatywa dla spędzania godzin przed monitorem komputera.

Krzychu prowadzi warsztaty

Treningi prowadzone przez Krzyśka są szansą na poznanie tajników sztuczek piłkarskich w bezstresowej atmosferze.
Udział w warsztatach #TrenujzKrzychem jest marzeniem wielu nastolatków w całej Polsce.

Zobacz jak gra Armia Krzycha!

OFICJALNE PROFILE KRZYCHA

Youtube
Instagram